tattoo

Opieka nad Micro dermal

* Teraz jak dostaliście wasz nowy micro-dermal, będziecie musieli przestrzegać parę kluczowych poleceń
* żeby zapewnić że wasz dermal leczy się odpowiednio. Zawsze zmywajcie wasze ręce z

    Anti-Bacterial Mydłem. (bezperfumowe)

* Przed czyszczeniem waszego micro-dermal trzeba wymyć ręce
    Anti-Bacterial Mydłem. (bezperfumowe)
Pózniej musicie wodą i Anti-Bacterial Mydłem dobrze wymyć wokół dermal.
* Trzeba powstrzymywać się przed używaniem gąbki tak żeby nie zaszkodzić waszemu dermal!
* Przez następne półtora tygodnia będziecie nosić przewiewny bandaż na dermal 24 godziny na dobe. Musicie zmieniać bandaż raz na 24 godziny i robić okłady z morskiej soli nie mniej niż 5 minut na dobe.
* Taki okład składa się z 1/8 łyżeczki niepoddawanej działaniu jodu morskiej soli i 4 oz wody. Woda powinna być przegotowana, i potem schłodzona do ciepłej dla używania.
* Po nasyceniu morską solą, płukać wodą i potem pozwolić skórze wyschnąć przez co najmniej pół godziny. To będzie pozwalać pomóc bandażowi zakleić się do waszej skóry odpowiednio.
* Po półtora tygodnia, powinniście nosić bandaż tylko w czasie snu przez miesiąc. To pozwoli że dermal bedzie wzmacniać się pod skórą odpowiednio.
* Trzeba wykluczyć sznurkowe kołdry na czas snu, lub włosy wokół dermal albo coś co mógłoby przywiązać się wokół dermal i wyrwać dermal.


* Długoterminowe wykonywanie okładów z morskiej soli co najmniej 3 razy w tygodniu będzie wyciągać wszelkiego rodzaju brud/makijaż etc... tworzący się pod dermal.
* Jeżeli macie jakies pytania odnośnie waszego dermal, prosimy kontaktować się z Chi-Town Tattoo natychmiast. Czym dłużej czekacie, tym problem może się pogorszyć. Nie próbujcie nic robić sami. Jeżeli jesteście uważni i dostosujecie się do naszych poleceń nie powinniście mieć żadnych problemów z waszym dermal.
* Pamietajcie nigdy nie dotykać micro-dermal brudnymi rekami.
* Jeżeli dostało się zakażenie to musicie dzwonić do waszego doktora.